• Ново
Карат Т.В. Дијамант дво-тон Стерлинг сребрен прстен за ангажман

Карат Т.В. Дијамант дво-тон Стерлинг сребрен прстен за ангажман

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Направете ја да се чувствува сакана со овој прекрасен прстен за ангажман со дво-тон со два тон. Овој прстен се одликува со прекрасен кружен, пенлив дијамант поставен од г. Прстенот е направен до совршенство во сјајно дво-тон бело и жолто сребро и е полиран до брилијантност. Овој елегантен прстен за ангажман на дијаманти е уникатен избор за вашата невеста, бидејќи го славите ова специјално време во вашите животи.Миабела накит : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да го обележите Посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит. Сите набавки на Миабела доаѓаат со крпа за полирање на накит. Миабела 1/5 Карат Т.В. Дијамант дво-тон Стерлинг Сребрен прстен за ангажман : Изработен во дво-тон бело и жолто сребро 1/5 ct. Т.В. Боја на Diamonds Diamond : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 BUTTERCUP и STONEST STONESBAND ширина : 1,7 Mmapril родилни простории со полирање на накит Миабела, засадно, пакувано во кутија за подароци, за да можете да купите со доверба ‚ Научи повеќе.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата