• Ново
Фарм свеж путер гроздобер знак животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Фарм свеж путер гроздобер знак животни и инсекти графичка уметност џет црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : крава, говеда, цицач, животинско, млечни крави, рустикални, гроздобер, фарма. Дизајн од Ангела Никс. Прво совршено во која било кујна, Трпезарија, бар или оставата, чајната кујна . Текстот вклучува : Фарм свеж путер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата