• Ново
Девојки со лесен пит-тодлер печати шек, големини 12м-5Т

Девојки со лесен пит-тодлер печати шек, големини 12м-5Т

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Гледањето симпатично и да останете топло никогаш не било полесно. Тоа е лесна-пила за цвеќиња на цвеќиња за победа. Дел јакна, дел од кошула, овој пријатна слој сигурно ќе стане нејзин нов главен гардероба. Спарете го со хеланки или џогери за едноставна облека или лизгајте ја над нејзиниот омилен стил за додаден стил и топлина. Исклучиво на. Материјал : школка и постава : 100% памук; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : сето тоа цветно печатење; ватирана шема. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Печатете го фустанот за шишиња за девојчиња за бебиња и мали деца од Easy-Peasy.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата