• Ново
Пловечка рамка за платно, сликарска слика за сликарство, декор за готови платно, светло даб

Пловечка рамка за платно, сликарска слика за сликарство, декор за готови платно, светло даб

DEN 314.56

Износ
Това е достапна

, Секоја наредба е направена и внимателно проверена од нашите занаетчии за да се обезбеди квалитетна, достапна во 30+ дефинирани димензии и 4 бои лесно инсталирање на платно за платно, лебдечки рамка, хардвер вклучува : шест завртки, две закачалки за Д-Рин, две закачалки за wallидови со низок профил. Детали : Големината во описот е големината на платното за да се вклопи во рамка на плови (внатрешни димензии). Совршено за сликарство со дебело платно од 1,25 инчи . Информации : Со рамки за платно платно од P&L Art Floater, создавање на ефектот на лебдечкото платно никогаш не било полесно! Флотерските рамки се најпосакуваниот начин за обликување на слики од платно. Сè што треба да направите е да ја поставите вашата слика во рамката, да ја прикачите со вклучениот хардвер и подготвени сте да висат и да уживате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата