• Ново
Викторија К Women'sенски плетено лизгање на бели единствени станови на балерина

Викторија К Women'sенски плетено лизгање на бели единствени станови на балерина

DEN 345.44

Износ
Това е достапна

Пар на плетениот лизгач на Викторија К на белите единствени балерини станови, нуди комбинација на удобност и стил. Единствениот бел гума додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на викторија К плетено лизгање на становите додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слиптон. Цврста боја. Плетен текстура дизајниран материјал. Бел ѓон. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата