• Ново
Decmode 24 70 Белиот метал екстра голем бесплатен стои за прилагодување на екранот за да се склони со држач за преклопување, 1-парче

Decmode 24 70 Белиот метал екстра голем бесплатен стои за прилагодување на екранот за да се склони со држач за преклопување,

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Decmode 24 "x 70 " Белиот метал екстра голем слободен стои за прилагодување на екранот за прикажување на штанд, 1-парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Ставете ја вашата шоу уметност и знаци на екранот со оваа шармантна лента. Трајни и цврсти, овој штанд ви овозможува лесно да ги прикажувате вашите омилени работи, а со тоа што го засенувате вашето парче. Изматете ги вашите слики или кое било уметничко дело на платно со овој статив за да ги додадете во вашата традиционална инспирирана естетика во затворен простор. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Декоративен подот се карактеризира со 3 прилагодливи нивоа за да одговараат на различни предмети со големина; Како и да е, предметите не треба да ја надминуваат висината на штафелата кога се ставаат на неа за да се спречи вртење и да се обезбеди стабилност. Оваа лента е дизајнирана да смести предмети со максимална ограничување на тежината од 10 килограми, и максимална висина од 40 инчи на најниско ниво и помеѓу 25- 34 инчи на највисоко ниво. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 10 фунти. Ова е единечен бел обоен подот што стои. Традиционален стил. Дизајнирано со суштината на безвременската софистицираност, каде богатите текстури од стариот свет и топли нијанси се собираат за рафиниран класичен вкус на недооценениот луксуз. Ironелезото му дава на овој штанд да стои цврста и издржлива форма. Севкупната завршница на Дејзи Вајт го истакнува овој штанд на штанд. Карактеристиката на високи статив за нозе овозможува прилагодлив и покачен дисплеј за овој штанд за ленти. Мерачот мери 23,50 L x 16.50 W x 69,50h инчи и тежи 7,50 фунти. Акцентираат тенки и долги трибини на стативата. Избришете чиста со сува крпа. Ironелезниот материјал е направен за да се формираат различните делови на овој штанд на штанд и се забранети и занишани заедно за цврста структура. Традиционален стил. Decmode 24 "x 70" бел метал екстра голем бесплатен стоење на прилагодување на екранот со лента за преклопување, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата