• Ново
Инструменти за бесконечност бутик црвен будилник

Инструменти за бесконечност бутик црвен будилник

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Префрлете го стариот часовник за аларми со црвен часовник за аларми за Infinity Instruments. Се одликува со топла црвена боја со арапски броеви поставени против бирање во антички стил. Црните сјајни раце ви овозможуваат да го прочитате класичното нумерирање дури и во текот на ноќта-не е потребно светло за ламби! За инструментите за бесконечност кога ви треба часовник за вашиот дом, Infinity Instruments нуди бесконечни можности за висок стил по одлични цени по одлични цени . Сместено во Ла Кросе, Висконсин, Infinity произведува огромен избор на украсни часовници и за внатрешна и на отворено. Можете да најдете часовници дизајнирани да дадат смела изјава во денешните места за живеење во поголеми размери, како и часовници што лесно се наметнуваат на полица, биро или маса. Лицата на часовникот за бесконечност се движат од 10 до 38 инчи и доаѓаат во блескава низа традиционални, современи, ретро и тематски стилови, дури и рачно изработени стаклени часовници од Италија. Бесконечноста се одликува со креативна употреба на материјали како што се смола, дрво, плетен и метал за да се олесни додавањето на боја и живописен личен стил на вашиот простор за живеење. Часовникот за бесконечност е повеќе од само додаток; Тоа е уметничко дело што го користите секој ден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата