• Ново
Кутија за мобилен телефон за iPhone Pro Ma Pu Faire Case Case со џебови со картички завземни капаци за iPhone Pro MA

Кутија за мобилен телефон за iPhone Pro Ma Pu Faire Case Case со џебови со картички завземни капаци за iPhone Pro MA

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Премиум кожен паричник кутија за i Phone 11 Pro Max 2019 Кажи збогум на вашиот гломазен паричник / чанта! Дали сакате да патувате светло кога излегувате надвор? Па, овој тенок кожен паричник е ваш совршен избор. Главни карактеристики : Лесно да се држат 3 картички и некои пари, нема потреба да го земате вашиот паричник кога излегувате надвор. Магнетното затворање ги чува вашите картички и готовина безбедни и безбедни.tpu куќиште тешко, дизајнот го штити вашиот i Phone од прашина, нечистотија, гребнатини и испакнатини. Премиум кожен материјал направи за совршен зафат и една рака за држење. Пресекувајте ги исечоците за лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. Задниот капак на насловната страница за читање, гледање филмови, прелистување на веб и лице в лице во разговор. Поддржете го безжичниот полнач и држачот на магнетниот автомобил. Пакетот вклучува : 1 x кожен паричник кутија за i Phone 11 Pro Max совршено погоден за издание на i Phone 11 Pro Max 2019 (дисплеј од 6,5 инчи). Со 3 слотови за картички и паричен џеб дизајниран, удобен за чување кредитни картички, лична карта, лиценца и готовина. Нема потреба да носите гломазен паричник. Тенок задниот капак со магнетно затворање чувајте картички/ готовина безбедни и безбедни, без грижи за работите што се лизгаат. Аголот на стојат ви овозможува да ја пронајдете најудобната перспектива. Прецизни исечоци и дизајн, лесен пристап до сите копчиња, звучник, камери, блиц и пристаништа. Поддршка за безжичен полнач и држач за монтирање на магнетски автомобили. Случајот за паричникот за носење на сите е погоден за секојдневниот живот и деловното патување. Прекрасно рачно изработен класичен дизајн со низок профил секогаш ќе остане актуелен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата