• Ново
Главните места Chiara Stoneware тркалезни црвени чинии за вечера

Главните места Chiara Stoneware тркалезни црвени чинии за вечера

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Додадете прскање на боја на вашата табела за поставување со овие главни мрежи Chiara 4 пакет со повеќе бои за печатење на вечера. Направено од трајно каменување, овој сет од 4 карактеристики 4 геометриски дизајни во 4 различни бои - идеални за мешавина и натпревар, тие се сигурни дека ќе ја искористат вашата табела. Побарајте други предмети за вечера со чиара подлога од главните места за да се спарат со овие плочи и завршете ја поставката за маса!. Главни чиара мулти -боја 10,5 "Плочи за вечера, сет од 4 сет од 4 - 10,5" Вечерани плочи 4 уникатни комбинации на шема/бои. Геометриски дизајн на подлогата. Материјал : stoneware. Машина за миење садови и микробранова безбедна. Може да се загрее во микробранова печка. Ракувајте се со внимание.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата