• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Детска митска суштества Фантазија црна бела креда мапа на платно wallидна уметност дизајн од Мери Урбан, 30 40

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Детска митска суштества Фантазија црна бела креда мапа на платно wallидна уметност дизајн од Мери Урбан, 30

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мери Урбан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата