• Ново
Хипер тежок цинк позлатен орев, мијалник и тој асортиман на завртки со куќиште, 5500

Хипер тежок цинк позлатен орев, мијалник и тој асортиман на завртки со куќиште, 5500

DEN 36.32

Износ
Това е достапна

Haveе го имате вистинскиот прицврстувач за каква било работа со Assastment Hyper Tower 368- парче мм, мијалник и асортиман на прицврстувачи на завртки, достапен во Wal-Mart Stores, Inc. ' Овој комплет е идеален за електронски производи, уреди за домаќинства и други намени околу гаражата и домот. Овие сврзувачки елементи отпорни на корозија доаѓаат во тежок обликуван случај, со прегради за етикети со лесен пристап. Бидете подготвени за каква било работа со Hyper Tower 368- парче мм орев, мијалник и комплет за прицврстување на завртки. Светла цинк позлатена. Rust and отпорен на корозија. Случај на еднократно користење. Комплет вклучува : M5 рамни мијалници - 128 компјутер, M6 рамни мијалници - 48 компјутер, M8 рамни мијалници - 16 компјутер, M5 x 0,80mm хексадеци - 12 PC, M5 x 0.80 x 30mm Hex Head Bolts - 40 PC, M6 x 1.00 x 30mm Hex Head Bolts - 24 PC, M6 x 1.00 x 50mm Hex Head Bolts - 16 PC, M8 x 1.25 x 40mm Hex Head Bolts - 4 Компјутер, M8 X 1,25 x 40мм Хекс -завртки за глава - 4 компјутер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата