• Ново
Биг студ женски плус големина тешка обложена анорак со аспиратор за крзно од фау

Биг студ женски плус големина тешка обложена анорак со аспиратор за крзно од фау

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Тешка винил обложена со анорак јакна со исечена аспиратор, ватирана обвивка и прилагодлива влечење на половината ПВЦ обложена. Худ. Ватирана постава. Прилагодливо влечење на половината. Исечен аспиратор за крзно. Водоотпорен. 17 џебови. 31 "CBL должина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата