• Ново
Фло женски ширина ширина на кожни чевли со страничен патент кафеав 8

Фло женски ширина ширина на кожни чевли со страничен патент кафеав 8

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Peerage Flo actonенски чевли со широка ширина за секојдневно секојдневно носење. Овој чевли за лизгање се одликува со еластична на Instep, блок-потпетица 2 ", а се прави со гумени материјали од надворешната страна за максимален зафат на површината со кожен горниот дел за континуирана дишење. Затворањето на страничниот патент создава удобно, безбедно вклопување и класика Стил. Приоритетна испорака на сите производи. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Тркалезна пети. 2 "средна потпетица. Блок потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата