• Ново
Колектори на хорор на Funko Star - Pennywise, Фреди Кругер, Чаки, asonејсон Воорхес

Колектори на хорор на Funko Star - Pennywise, Фреди Кругер, Чаки, asonејсон Воорхес

DEN 399.84

Износ
Това е достапна

"Ново-лансираната серија од 5 starвезди се зголемува, но најновите дополнувања може да ви дадат кошмари. Во хорорската линија од 5 starвезди се вклучени Пениси, Фреди Кругер, Чаки и asonејсон Ворихес. Бројките се позитивни, дозволувајќи ви да ги реенирате нивните најстрашни застрашувачки Моменти и акции, а додатоци вклучуваат хартиен брод, црвен балон, канџи и најразлични крвави оружја. Земете ги пред да можат да ве грабнат. Функо 5 starвездени колекционери на хорор сет 1 вклучува Пени, Фреди Кругер, Чаки и asonејсон Воорхес. Фигури. Стенд 2,75 "" - 3,5 "" Висок. Поп! Винил фигури се идеални за сите fansубители на хорор! Секоја фигура доаѓа индивидуално спакувана. За возраст од 3 години и нагоре. Фреди Кругер, Чаки, asonејсон Ворихес.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата