• Ново
Заштитена марка ликовна уметност само цветај платно уметност од ennенифер Нилсон

Заштитена марка ликовна уметност само цветај платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 2601.60

Износ
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „само цветај“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата