• Ново
Јосмо плажа перфорирани чевли за патики во вода Ева

Јосмо плажа перфорирани чевли за патики во вода Ева

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Симпатична обувка за топло време е покриена со чевли со вода од Јосмо. Овие перфорирани, чевли за дишење се совршено летно одење кога се упатуваат кон базенот или плажа. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Перфорирано тело. Удобно стапало. ПВЦ горен; Ева единствена. Рачно миење. Увезени. Чевли за вода за девојчиња за девојчиња за девојчиња од Јосмо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата