• Ново
Фоксвинг Мрежа Кат Спасител

Фоксвинг Мрежа Кат Спасител

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Без разлика дали кампувате во грмушка или го поминувате денот на плажа, Подот Од Мрежата За Капење е задолжителен додаток за да ја комплиментирате Вашата Тенда За Капење. Направен од крпа Од Полиетиленска мрежа, штедачот на подот се сече за совршено да ја отслика формата на Вашата Тенда За Капење.Подот Од Мрежата Батвинг е лесен за складирање и транспорт, што го прави совршен додаток за Вашата Тенда За Капење. Вклучени се удобна торба за носење и штипки. Мрежестиот под е дизајниран да овозможи земјата подолу да дише, но уникатниот слој близнак е дизајниран да го запре песокот и нечистотијата што доаѓаат. Фоксвинг Мрежа Кат Спасител.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата