• Ново
Изгубени атлантис врамени печати за сликање

Изгубени атлантис врамени печати за сликање

DEN 719.84

Износ
Това е достапна

Овој изгубен печатење во рамката на Атлантис е печатење со врвен квалитет giclee на архивска хартија со висока резолуција. Уметничките дела ги прави Ејре Тарни. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Уметничкото дело го има потписот на уметникот од предната страна. Изгубени Атлантис врамени печати за сликање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата