• Ново
Јуниорс Ема во боја на џегингс

Јуниорс Ема во боја на џегингс

DEN 959.68

Износ
Това е достапна

Тоа е една од вашите омилени вклопувања, но нашата Ема Jeanан сега има функционални предни џебови !! Повеќе од тренд, тие се едноставно нешто што не можете да го живеете без. Имајќи го тоа предвид, ви ги носиме овие L.E.I. Jeggings. Со традиционална ткаенина за стилизирање и истегнување за дополнителна удобност. 30 "Inseam Lei. Emma Body. Нови функционални предни џебови. Тело од 5 џеб. Затворање на поштенски и летање. ДЕКЦИЈА ДЕНИМ. 56% памук / 24% рајон / 19% полиестер / 1% спандекс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата