• Ново
Време и време женска чанта на Натали Кросбој, црна

Време и време женска чанта на Натали Кросбој, црна

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Шик носач во правилна големина. Запознајте ја Натали, вашата нова омилена чанта за крстосници од време и TRU. Доволно пространа за сите ваши најважни работи, но доволно елегантно, така што никогаш не се чувствува гломазна, овој крст е само совршен. Одликувајќи се со прилагодлива лента за крстосници и многу џебови, оваа торба ги одржува вашите работи организирани додека сте во движење. Исклучиво на. Материјал : Вештачки материјали. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 9 "W x 6,50" H x 3,10 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : Прилагодлива лента за вкрстување со капка 24". Затворање : Затворање на поштенски и прилепување. Надворешни детали : џеб од патент; лизгање џеб; мала, одвојлива торбичка; Цело печатење. Детали за внатрешни работи : џебови за лизгање; Зипер оддел. Женска чанта на Натали од време и Тру.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата