• Ново
Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите

Без граници на резервоарот за вратот на вратот на јуниорите

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

Меки, затегнати и сигурно ќе бидат суштински во секоја сезона, се за inубуваат без врвот на резервоарот за граници. Лизгајте го на соло со пар шорцеви кога сонцето сјае и како што станува постудено, поставете го со фланел за додадена топлина и поп -боја. Кривата за прегрнување се вклопува во кревање и се чувствува неверојатно меко до вашата кожа. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со ленти за резервоарот за градник. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека ткаенина од Jerseyерси; Внатрешникот помалку означува за дополнителна удобност. Продажба на резервоарот за вратот за јуниори од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата