• Ново
Skechers Little & Big Girls MicroSpec Ma Epic Brights Атлетска патика

Skechers Little & Big Girls MicroSpec Ma Epic Brights Атлетска патика

DEN 359.36

Износ
Това е достапна

Шарен стил и удобност се комбинираат во Skechers Micro Spec Max - Epic Brights. Овој лесен дизајн има мрежна и синтетичка горна со ленти за истегнување, прилагодлива лента за инсеп и средна светлина со видлива воздушна перница Skech-Air®. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air. Skech-Air.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата