• Ново
Единствени договори за женски копчиња предни високи половини А-линиски миди здолништа со џеб

Единствени договори за женски копчиња предни високи половини А-линиски миди здолништа со џеб

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Синото затегнување на здолништето А-линија е лесно да се совпадне со што било, како што се високи потпетици, чизми, сандали, флип-апостолки или патики. Повод : плажа, шопинг, датира, собир за викенд, летен одмор, на отворено, дневно носење, забава, клуб, случајна, итн. - Girth на половината Вкупна должина - -25 1/4 - 29 S - - 26 3/4 29 1/2m - 28 3/8 - 30 L - 30 3/4 30 5/8xl 33 1/8 - 31 1/8 Единствени поволни женски копчиња предни високи половини А-линија Алични миди здолништа со Pocketеб 18% полиестер, 80% памук, 2% спандекс. Увезени. Цврста боја. Сите сезони. Редовно вклопување. Должина на коктел. Машинско миење ладно со слични бои.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата