• Ново
Ада дома декор Данкан модерен отоман

Ада дома декор Данкан модерен отоман

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Тиа модерен отоман е едноставен и шик мебел како комплементарно парче за кој било простор во вашиот дом. Одликувајќи се со цврсти елементи и дрвена рамка, нуди висококвалитетен украс за домови. Овој лесен и преносен POUF ќе биде клучен дел од активностите на вашата дневна соба. Ада дома декор Данкан модерен отоман додадете стил во вашиот дом со овој прекрасен отоман во стилот на средниот век, кој ќе биде добар декор и функционално парче во вашиот простор за живеење. Совршено место за одмор да се опуштите од заморноста на денот. Добро одговара за вашата прекрасна дневна соба, гостинска соба, канцеларија, забава за забава, дневна и многу повеќе. Прекрасен модерен стил со примарна сива сенка. Материјал за рамки : дрво од рогови. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Достапна боја во антрацит, беж, сива, морнарица сина, темно сива. Направено во Турција. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата