• Ново
Intel NUC Pro NUC11TNHi Почетна & Бизнис Мини Десктоп, WiFi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Про)

Intel NUC Pro NUC11TNHi Почетна & Бизнис Мини Десктоп, WiFi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Победа Про)

DEN 10544.00

Износ
Това е достапна

Интел НУК 11 Про Нук11тнх5 Домашна Интел Ирис Xe Интегрирана Графика,. 16 GB DDR4 SODIMM ; wi-Fi 6 Ax201 Wifi, Bluetooth 5.0, Ethernet LAN (RJ-45), Без Веб Камера,. Нема Дисплеј; 120w Напојување; Црна Боја, . 2 TB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD; 1 USB 2.0, 2 HDMI, 2 Thunderbolt 3 (Тип-C), Без Оптички Погон,. Виндоус 11 Про., 1 Година Гаранција На Производителот Од Мајклелектроник2 (Професионално надградена Од Мајклелектроник2).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата