• Ново
Женска фланелна пижама за спиење, оставини

Женска фланелна пижама за спиење, оставини

DEN 319.68

Износ
Това е достапна

Одете во кревет во стил со овие тајни богатства женски фланел панталони за спиење. Панталоните со целосна должина на пижами имаат симпатична сеопфатна принт, која е сигурна дека ќе ве натера да се чувствувате добро однатре, како и однадвор. Направено со покриени, еластични ленти за половината и жици за влечење за прилагодено вклопување. Пар со удобно мета или резервоар кога се подготвувате за кревет или легнувате низ куќата. Достапно во разновидни бои и графики за повеќе опции за спарување. Тајни богатства женски фланел пижама за спиење (големини S-3x) : 100% памук. Panенски панталони за пижами. Сеопфатна графика. Вртечки жици. Покриена, еластична лента за половината. Редовно вклопување. Зашивање на контраст. Долги ракави . Цела должина . Достапно во разновидни големини. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ниско железо кога е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата