• Ново
Куче коса смешна миленичиња хумор типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Куче коса смешна миленичиња хумор типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на хумор, домашно милениче, куче, смешно. Дизајн од Дафне Полсели. Дневна соба, Ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Коса за кучиња е само дел од декор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата