• Ново
Midенски сон на ocyојспун миди хемија, големини S до 3x

Midенски сон на ocyојспун миди хемија, големини S до 3x

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Дали сте девојка од хемија? Пократката сестра на „Nightgown“ пристигна оваа сезона во Супер мек Хаки плетено од oyојспун. Со опуштена драперија и лесна средна должина, оваа хемиска вратоврска е задолжителна по долг ден, сега ажурирана со два џебови на цвеќиња за да ги задржите вашите најважни работи. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : 2 џебови од предниот цвест држат најважни работи. Карактеристики : мека плетена ткаенина; V-врат; директно полите пред; заоблени полите во грб. Women'sенски хаци плете миди хемика од oyојспун.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата