• Ново
Слупени розови цвеќиња Аранжман за пеперутка Ботаничко и цветно сликарство сиво врамен уметнички печатени wallидни уметности

Слупени розови цвеќиња Аранжман за пеперутка Ботаничко и цветно сликарство сиво врамен уметнички печатени wallидни уметности

DEN 735.84

Износ
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : вазна, цвет, растение, инсекти, безрбетници, цветни, цветни аранжмани, ливчиња. Дизајн од Нан.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата