• Ново
Сет на резервоарот за бебиња за бебиња за бебиња, врвот на туника, шорцеви, панталони и сет на облеки на глава, 5-парчиња

Сет на резервоарот за бебиња за бебиња за бебиња, врвот на туника, шорцеви, панталони и сет на облеки на глава, 5-парчиња

DEN 319.68

Износ
Това е достапна

Симпатична од глава до пети во пет парчиња облеки на Wonder Nation, вклучувајќи два резервоари, пар шорцеви, панталони и да ги заврши сето тоа, лента за глава. Измешајте и совпаѓајте за нова облека на денот секој ден! Симпатична, удобна и лесен начин да започнете со Денот на девојчето. Исклучиво на. Материјал : резервоар и шорцеви : 60% памук/40% полиестер; Туника, панталони и лента за глава : 53% памук/47% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : врвот на резервоарот, врвот на туниката, меурчиња, панталони и лента за глава. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; опуштено вклопување; без ракави со еластични ленти со акцентиран лак; peplum полите. Карактеристики на туника : стил на пуловер; пушан каросерија; без ракави; Опуштено вклопување. Карактеристики на шорцеви : стил на влечење; еластична лента за половината со лак акцент; Еластични отвори за нозе. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината; Еластични манжетни. Карактеристики на главата : акцент на лак. Облека од 5 парчиња девојчиња поставена од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата