• Ново
Гербер бебе девојчиња со нозе со ситни унија за пижами, 2-пакувања

Гербер бебе девојчиња со нозе со ситни унија за пижами, 2-пакувања

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Snuggles за спиење се совршен начин да се заврши секој ден! Оваа унија за девојчиња во врска со двата пакувања има топлина и дишење со памук-далечински за кожата на бебето. Запомнете : Овој сет прави идеален подарок за специјална нова мајка! Вклучува две пижами. Поштенски преден за лесни промени во пелена. Snap Tab на вратот. Долги ракави. Затворени подноси. Контрастни отпечатоци. Snug Fitting за побезбедно спиење. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. 2-пакети на PJ Union од Гербер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата