• Ново
Floorte Clearte Advantagemat Flyalate Free PVC столче душек за тврди подови, 45, чиста

Floorte Clearte Advantagemat Flyalate Free PVC столче душек за тврди подови, 45, чиста

DEN 2079.84

Износ
Това е достапна

Чаир душеци Floortex® Cleartex® Advantagemat® fthatalate free pvc столче душек за тврд кат. Достапна, долготрајна заштита за дома или канцеларија. Единствената формулација обезбедува најјасен, најтрајни ПВЦ МАТ. Ослободени од пластификаторите на фталат кои биле забранети од детски играчки и медицински инструменти. Нежните назад за апликациите со тврд под. Загарантирано да не пука, чип, крши или распаѓа во нормална употреба и правилна примена. Произведено со употреба на 30% обновлива енергија. Тип на мат : Чаир Мат; Примена : тврди подови; Ширина : 53 "; Должина : 45 ". Овој floortex cleartex advantagemat fthatalate бесплатен ПВЦ стол душек за тврди подови, 53 x 45, Clear е одлична душеци, столче по намалена цена под 80 долари што не можете да ги пропуштите. Достапна, долготрајна заштита на подот за домот или канцеларијата . Единствената формулација обезбедува најјасен, најтрајни ПВЦ мат . ослободени од пластификаторите на фталат, кои биле забранети од детски играчки и медицински инструменти . калај, олово и кадмиум бесплатно. Загарантирано да не пукате, чип, крши или уништува во нормална употреба и правилна примена . Непречен грб за апликации на тврд под . Произведено со употреба на 30% обновлива енергија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата