• Ново
Лесна улица Марло Ултра флексибилна удобност атлетска атлетска се лизга

Лесна улица Марло Ултра флексибилна удобност атлетска атлетска се лизга

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Чекор во чиста удобност со Марло по лесна улица. Марло има супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Перфедираниот горен, V-Throat Topline и insole подобрена со ултра лесното лесно движење со лесно улично стапало ќе ве одржуваат пријатно во текот на целиот ден. Ултра флексибилна надворешна плоча за максимална удобност. Изградба на удобни бранови. Супер мек неконструиран горен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата