• Ново
Пионерската жена што ги влече везените панталони, женските, големини XS-3X

Пионерската жена што ги влече везените панталони, женските, големини XS-3X

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Стил и удобност, да, можете да ги имате сите! Панталоните за влечење на пионерската жена се неверојатно меки, лесни и нудат леснотија за влечење. Цветното везење додава дека женската талент што ја очекувате, а манжетната полите дава полирана завршница. Работа или игра, ден или ноќ, овие панталони се чисто задоволство. Само на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Classic. Подигнување и инсејм : среден пораст; 26 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Ребрата плетена удобна лента за половината. Ockебови : Две странични џебови и две џебови за размавта на грбот. Карактеристики : меко и лесно чувство; акценти на цветно вез; манжетни полите. Womenенски везени панталони за влечење од Pionената Пионер. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата