• Ново
Chaps Men's & Big Men Flat Performant Perform

Chaps Men's & Big Men Flat Performant Perform

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Овие панталони со рамни предни перформанси на Чапс имаат ткаенина направена од рециклирани материјали кои нудат отпорност на брчки, отпорност на вода и истегната удобност. Овие перформанси долги дното го карактеризираат нашиот потпис jacquard Внатрешен флексибилен половински лента со лента за зафаќање за да обезбеди максимално движење и удобност додека е на пат. Дури и да се биде дно на изведбата, овие разноврсни панталони можат да се носат во канцеларијата благодарение на нивниот прилагоден изглед. Изведба ткаенина што се протега, е отпорна на брчки и репелант на вода. Делумно е направен со рециклирани материјали . флексибилна лента за половината.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата