• Ново
Peermont 18k злато позлатен ѓердан со рамен ланец- 24 “

Peermont 18k злато позлатен ѓердан со рамен ланец- 24 “

DEN 639.68

Износ
Това е достапна

Заслепувајте ги сите ваши пријатели со овој висок лак, рамен, ѓердан од ланец на ланец, што е совршено за секоја пригода! Се одликува со сјајно преклопување на жолтото злато од 18 килограми и безбеден затворач на јастог. Загарантирано е да го задржи својот прекрасен сјај и боја. Не сакате да одите каде било без тоа. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Безбедно за сите типови кожа : Сите наши производи се хипоалергични и без никел, што ги прави совршени за оние со чувствителна кожа. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Направено со елегантно преклопување на жолтото злато од 18 килограми. Прекрасен дизајн на ланец на линкови за маринер. Безбеден затворач на јастог од јастог. Должина на ланецот од 24 инчи. Ширина : 8мм. Тежина : 30 грама.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата