• Ново
Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - портокал

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - портокал

DEN 2032.00

Износ
Това е достапна

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечност 6,5 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабел Почетни нараквици со розова кутија - портокалова.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата