• Ново
Блескави Колекција 0. Каратен Тркалезен Сино-Бел Дијамантски Камен Веренички Прстен, 18к Розово Злато, Големина 10

Блескави Колекција 0. Каратен Тркалезен Сино-Бел Дијамантски Камен Веренички Прстен, 18к Розово Злато, Големина 10

DEN 5260.00

Износ
Това е достапна

Овој прекрасен прстен е парче скапоцен камен што сигурно ќе ве воодушеви Што е Изработено Во 18к Розово Злато; Бела Дијамантска Боја : И-Ј Вкупна Дијамантска Тежина : 0,45 Карат; Дијамантска Боја : Сина Ширина На Производот : 4,9 мм (0,19 инчи); сите дијаманти се пенливи и 100% природни. Сите наши производи ќе вклучуваат кутија за подароци; Број На Модел : Ставка DR0431-1412-18 KR - 10 е помала од онаа што се појавува на фотографијата; Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Сините Дијаманти претставуваат вера и доверба, важни елементи во секоја врска. Сините Дијаманти симболизираат мир, вистина, посветеност, вечност, целомудрие и духовност; кога станува збор за давање подароци, секогаш има ДИЈАМАНТ како што значи "ЗАСЕКОГАШ"; затоа направете ја оваа крајна идеја за подароци за накит За Жени, Мајки, Свршеници, Сестри и свекрви, Денот На Мајката На Вљубените или Божиќ. ГАРАНЦИЈА - сите наши дијаманти се без конфликти; нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти и нудиме гаранција за враќање на парите за 30 дена. 90 Ден Гаранција - стоиме зад нашите производи; Ако изгубите акцент камен или вашата поставка е оштетена за ВРЕМЕ НА НОРМАЛНОТО абење, ние ќе ГО поправиме за ВАС; ве Молиме прочитајте ја нашата страница за нас за повеќе информации.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата