• Ново
Подобри домови и градини Проверете ја прозорецот за кујнски пешкир, парче

Подобри домови и градини Проверете ја прозорецот за кујнски пешкир, парче

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Оваа подобра домови и градини Проверете ја кујната за кујнски прозорци е изработена од мека и апсорбирана Тери. Подобри домови и градини Проверете ја кујната за прозорец, 2-пакет : 2-Packsoft и Абсорбентаматеријална содржина : 90 проценти памук и 10 проценти полиестер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата