• Ново
Силеџија од студиски уметности платно уметнички принт

Силеџија од студиски уметности платно уметнички принт

DEN 768.00

Износ
Това е достапна

Не дозволувајте името да ве измами, овој привлечен колега е сладок како меласа и исто толку благ управуван како правилен господин. Овој убав бик се приближува и личен за брзото здраво во овој разигран печатење на платно од фарма, што е хит со loversубителите на животните и ентузијастите на украси. Изведени во неутрални тонови со лесни четки што даваат текстура и виталност на вистински класик на барнард, ова свежо преземање на предмет на говеда е лесен начин веднаш да додадете некоја личност во вашиот простор. Овој премија за печатење на Giclee е направен со висококвалитетен материјал за платно со употреба на технологија за печатење со најсовремени. Нудејќи печатење со полно крварење, кое опфаќа целокупност на платното, вашето ново уметничко дело ќе го има тој квалитет на музејот без висока цена. Плус, вашето ново ремек -дело е подготвено да виси : Сè што ви треба се неколку нокти, стабилна рака и око за детали. Силеџија од студиски уметности платно Уметнички принт : крава тематска wallидна уметност. Печатење на животни платно. Стил на фарма. Печатење на работ до работ. Совршен за дом и канцеларија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата