• Ново
Розова Шерпа Акцент Столици Во собата на 2, Средината На Векот Модерни Тапациран Страна Столици За Трпезарија Дневна Соба Спална Соба Суета

Розова Шерпа Акцент Столици Во собата на 2, Средината На Векот Модерни Тапациран Страна Столици За Трпезарија Дневна Соба Спална

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис на производот Јутенг Розова Летва Назад Тапацирани Странични Столчиња Со Метални Нозе Со Изглед на Дрво Сакате да додадете шик атмосфера во вашиот дом? Пробајте го овој сет на столици. Овој класичен модерен акцентен стол од средината на векот е тапациран со мека ткаенина од шерпа и има широк заоблен грб во комбинација со метални нозе со изглед на дрво, природни и цврсти.Зошто Го Сакаме Овој Шик Шерпа Тапациран Страничен Стол, Економски Дизајн Изработен со отпорен на бледнее, без пилинг и мека ткаенина, овој шик широк тапациран грб е многу удобен за потпирање.Удобно Седиште Исполнето со амортизирање На пена Со висока густина, ја балансира мекоста и издржливоста, правејќи ја секоја соба р дома поудобна и попривлечна.Лесно За Составувањесекоја кутија вклучува : 2 x Седиште, 8 x Метална нога, 1 x инструкција За Инсталација, доволно завртки и алатки. Лесно е да се состави за кратко време Метални Нозе Со Изглед На дрво, метални нозе со природен изглед на дрво, користејќи нови материјали од јаглероден челик, преку процес на боја за печење со висока температура, цврсти, без бучава на дното Повеќе Детали Што не Сакате да Ги Пропуштите Дајте допир на елеганција на вашата трпезарија со овие стилски столчиња со акцент на шерпа! Restономски обликуваниот потпирач за грб и тапацираното перниче обезбедуваат максимална удобност за да ви овозможат да уживате во добри оброци со семејствата. Овие акцентни столчиња можат лесно да се соберат за кратко време, идеални за трпезарија, дневна соба, спална соба, шминка, домашна канцеларија, места за чекање или кафулиња. Удобна Ткаенина-ткаенина шерпа погодна за кожата во комбинација со густо полнење со пена со висока густина ви овозможува максимално удобно искуство за седење. Ergонимичен Дизајн на Грбот - дизајниран со ватиран тапациран потпирач за грб, овие столови помагаат грбот да биде поддржан, олеснувајќи го притисокот во грбот. Разноврсна Употреба-овие нејасни столчиња од вештачко крзно може да се користат како столови за трпезарија, столови за акцент на дневна соба, столови за спална соба, столови за суета за шминка и столови за домашна канцеларија. Лесен За Составување-вклучени се сите потребни алатки, потребни се многу минимални напори за составување. Прилагодливите заштитни влошки се вклопуваат во нерамниот под и спречуваат гребење на подовите. Пакетот вклучува сет од 2 розова шерпа без раце столици. Вкупна димензија : 23,8 "Lx18, 6" Wx30, 3 "H, висина на седиштето : 18,3", капацитет на тежина : 250 фунти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата