• Ново
homchy Жените Повик V Вратот Дуксер Лабава Мека Долги Ракави Пуловер Врвови Цврсти Кошули Со Странични Џебови

homchy Жените Повик V Вратот Дуксер Лабава Мека Долги Ракави Пуловер Врвови Цврсти Кошули Со Странични Џебови

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55" Ракав : 44.5 см/17.52" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 45см/17.72" Должина : 68см/26.77"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 113СМ/44.49" ракав : 45.5 См/17.91" должина : 70см/27.56"големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 118см/46.46" ракав : 46см/18.11" должина : 72см/28.35"големина : 2xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 123СМ/48.43" ракав : 46.5 см/18.31" должина : 74см/29.13"големина : 3хл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 128см/50.39" ракав : 47см/18.50" должина : 76см/29.92"ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.❥ Материјал : 95%Полиестер+5%.Мека и удобна.Должина : редовен стил : Секојдневен, моден материјал за употреба : дуксер со Долги ракави изработен од полиестер, ткаенината се чувствува мека и топла, лесен дуксер удобен за носење Feature Карактеристика : предни џебови пуловер дуксер карактеристики со долг ракав, опуштено вклопување, овој преголем пуловер е суштински предмет за пролет, лето, fall и зима Fashion Мода : не пропуштајте ја модата за боја на вратоврска! бојата за вратоврска е една од најпопуларните во 2020 година. Дуксерот со блок во боја е дизајниран со шик принт за боја за вратоврска, кој лесно може да го привлече вниманието на сите и лесно да биде модна икона❥ Прилика : овој дуксер е погоден За тинејџерки и жени, совршен за секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен и надворешен повод : Секојдневен,Дневен Пол : Женитеимајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради на светлината и екранот.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Дуксери И миењето раце и машинското перење е во РЕД 1. Карактеристики : слободно време, топло, лесно за чистење, лесно за ставање и исклучување, модерно и функционално. 2 материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен и мек, удобен, ладен доказ и топло чување. 3 Прилики : слободно време, Дали, роденден, запознавање, aut, танцова изведба, забава, свадба, работа, семеен одмор итн. Погоден заumn, зима и пролет. 4. Ве молиме запомнете : рачно миење ладно или машинско перење нежно / не избелувајте / сушете. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека е помала од нормалната Европска големина. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете во нашите слики или описи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата