• Ново
Полиња за лаванда на Слупел Сончеви облаци Ботанична и цветна фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Полиња за лаванда на Слупел Сончеви облаци Ботанична и цветна фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : виолетова, цвет, растение, лаванда, пејзаж, природа, на отворено, сценографија, поле, небо, ливада. Дизајн од Мартин Под.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата