• Ново
Печатење: Неговата Светост Папата Лав XIII, 1878

Печатење: Неговата Светост Папата Лав XIII, 1878

DEN 400.00

Износ
Това е достапна

Оваа слика е отпечатена на висококвалитетна архивска фото-хартија, правејќи прекрасен отпечаток за репродукција. Нашите специјализирани мастила и печатачи на про-ниво создаваат живописни бои и фантастични детали. Гордо направено Во САД Од Класикпикс. Наслов : Неговата Светост Папата Лав XIII, 1878. Колекција : Популарни Графички Уметности.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата