• Ново
Без граници на легирање на глуждот на глуждот, пакети, пакувања

Без граници на легирање на глуждот на глуждот, пакети, пакувања

DEN 344.00

Износ
Това е достапна

Двапати убаво! Без ултра-меки хеланки со граници со две пакувања не ве подготвуваат за ништо. Повлечете ги и уживајте во врвната удобност и одете со сè стил. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки : . Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Fit : тенок вклопување низ колковите и бутовите; слаба нога. Подигнување : Среден пораст. Затворање : влечење на стилизирање; еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : Ништо. Карактеристики : Еден цврст пар и оној со амортизирана шема на одмор. Помлад плус големина на празници со два пакувања од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата