• Ново
Орчип Wom Пролет Жени Долги Ракави копче надолу Свила Сатен Пижами во собата # 18

Орчип Wom Пролет Жени Долги Ракави копче надолу Свила Сатен Пижами во собата 18

DEN 499.20

Износ
Това е достапна

Спецификации : . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот (см) : Целосна. Јака : јака надолу. Сезона : umn. Должина : Целосна Должина. Дебелина : Нормално. Пол : ЖЕНИ. Тип На Ставка : Пижами. Боја : Црна,црвена,сина, каки. Карактеристики : . ●Материјал : овој сатенски комплет за пижами за жени е направен од вештачка свила fabric.It е лесен, дише и многу добри перформанси против брчки. €Дамите пижами врвот со изрез јака, копче надолу и еден џеб дизајн, свилата pjs дното го користат loономскиот Лабав дизајн Во Форма На H. ●Половината се одликува со еластичен појас за опуштено вклопување, добијте поудобно искуство. ●Прилики : овој свилен комплет за пижами за жени не е погоден само за секојдневно носење дома, туку и за играње улоги, забава со пижами, ден на девојчињата, забава за британија и друга активност на облека за спиење. ●Подарок : овој комплет за свилени пижами за жени е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, сестри или пријатели На Роденден, Божиќ, Нова година, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Вокацијата На Меден Месец или Други Фестивали. Големина Шема : . Големина - - - - - - - - - ДолжинаГрадите-Рамо- -Половината-Должина На Панталони. На-66см 25.9"-103см 40.5"40см 15.7"-67см 26.3"-99см 38.9". М67см 26.3"-108см 42.4"41см 16.1"-70см 27.5"-101см 39.7". Л-68см 26.7"-115.6 цм 45.4"-43см 16.9"-73см 28.7"-103см 40.5". ХЛ - - - - - - - - - 69см 27.1"-123.2 цм 48.4"46см 18.1"-76см 29.9"-105см 41.3". Ххл - - - - - - - 70см 27.5"130.8 цм 51.4"-48см 18.9"79см 31.0"-107см 42.1". Спакувани : . 1* врвот. 1* панталони. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Материјал : овој сатенски комплет за пижами за жени е направен од вештачка свила fabric.It е лесен, дише и многу добри перформанси против брчки. Дамите пижами врвот со изрез јака, копче надолу и еден џеб дизајн, свилата pjs дното го користат loономскиот Лабав дизајн во Форма На H. Половината се одликува со еластичен појас за опуштено вклопување, добијте поудобно искуство. Прилики : овој комплет за свилени пижами за жени не е погоден само за секојдневно носење дома, туку и за играње улоги, забава со пижами, ден на девојчињата, забава за британија и друга активност на облека за спиење. Подарок : овој комплет за свилени пижами за жени е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка, сестри или пријатели На Роденден, Божиќ, Нова Година, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Меден Месец Или Други Фестивали.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата