• Ново
Парови Женски Сандали Со Т-Ремен Секојдневна Облека Кристал Исечени Рамни Сандали

Парови Женски Сандали Со Т-Ремен Секојдневна Облека Кристал Исечени Рамни Сандали

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Парови од соништата имаат за цел да создадат најпосакувани, удобни, модерни и стилски дизајни на обувки. Нашиот тим за контрола на квалитетот го надгледува секој дел од производствениот процес. Кожен ѓон. Петицата мери приближно 0,25 инчи". Овој вамп за исечоци со украс од кристал додава искривен изглед на вашиот ансамбл. Овие рамни сандали лесно се лизгаат и исклучуваат со цврсто вклопување. Испорачајте максимална удобност и перница со мека влошка од латекс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата