• Ново
Партија Животните Лил Тим Тесто-МЛБ Канзас Сити Рој

Партија Животните Лил Тим Тесто-МЛБ Канзас Сити Рој

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Партија Животните Лил Тим Тесто - МЛБ Канзас Сити Рој овие мали момци, облечени во униформи на вашите омилени тимови, се високи 3 инчи и имаат многу анимирани лица и ротирачки глави. Овие кул фигури можат да бидат поставени на вашата работна маса, обесени од ретровизорот, користени како врвови за торта или дури и украси за Новогодишна елка. Тие прават совршен подарок. Соберете ги сите позиции и тимови додека можете! Произведено Во Кина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата