• Ново
Одлична вредност сок од грозје, fl. Ул., Брои

Одлична вредност сок од грозје, fl. Ул., Брои

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Одлична вредност сок од грозје е направен од вкусно зрело грозје и има мазен, освежувачки вкус што секој може да ужива. Тоа е совршена рамнотежа помеѓу слатката и затегната, а квалитетот, вкусот и здравата добрина е сигурна дека ќе ве воодушеви. Нема додадени шеќери и со само единечна порција, ја добивате целосната дневна доза на витамин C. Секое шише може да се чува во вратата на фрижидерот, а страничното странично зафат ви овозможува лесно да ја кревате и да ја истурате содржината. Одлична вредност сок од грозје е одличен начин да се опуштите и да уживате во чаша сок што не само што е здрав, туку и вкусен по вкус. Зголемените производи за вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност 100% сок од грозје, 60 fl oz, 6-пакет : Содржи 130% од дневниот витамин Ц за барање по сервисирање на шеќер додадени од 6 пакувања, секоја од 10 fl oz.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата