• Ново
Пустински полиња ламба за трпеза во форма на орбита во форма на орбита

Пустински полиња ламба за трпеза во форма на орбита во форма на орбита

DEN 1599.84

Износ
Това е достапна

Доведете го стилот на Бохо во домот со пустинските полиња со облик на ратан во облик на орбита. Изработена од ткаен ратан и дизајниран со база во форма на орбита, оваа ламба има класична сенка на тапанот и лесна неутрална боја што и двајцата се позајмуваат на различни стилови на украси за домови. Напојувано со кабел од 6 метри и едноставен прекинувач, оваа ламба изгледа одлично во дневни соби, спални соби, домашни канцеларии и многу повеќе. Не заборавајте да ги проверите сите други предмети за домашни украси од колекцијата „Пустински полиња“, како ленти за лебдат дрво, држачи за гласачи и столици и табели со акцент, за да создадете удобен простор кој е сè свој. Додадете ги пустинските полиња за ратански табела во форма на орбита во вашата колекција денес. Пустински полиња Орбија во форма на ратан табела : Функционален и убав начин за додавање на амбиент во вашиот дом. Се одликува со ткаена база на ратан. Класична сенка на тапанот. Добро се меша со најразлични стилови на украси за дома, вклучувајќи ги и крајбрежните и бохо. Доаѓа со кабел од 6 '. Пар со други предмети од колекцијата на пустински полиња.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата